Сайт Верховини - Новини Верховини

Кримські татари на Буковелі

Кримські татари на Буковелі Івано-Франківщина прихистила понад 286 людей зі сходу та півдня України. Поступово переселенці освоюються, а допомагає їм в цьому координаційна рада та приватні підприємці. Спеціально для біженців організовуються різноманітні екскурсії. Цього разу переселенці побували у Буковелі.

07.05.2014 перегляди: 20418

Черемош-фест-2014

Черемош-фест-2014 Як ми уже повідомляли, минулими вихідними у Криворівні Верховинського району проходив фестиваль горянської та туристичної культури «Черемош-фест». Гості фестивалі мали змогу не лише ознайомитися з багатою культурною программою, але й повчитися різьбити, ткати, ліпити з глини та варити сир. Найекстремальнішим заходом на фесті став сплав однією із найскладніших річок України — Чорним Черемошем. Наша знімальна група також побувала на фестивалі і навіть спробувала взяти участь у майстер-класах.

06.05.2014 перегляди: 19969

Збереження іхтіофауни в басейні Черемоша

Збереження іхтіофауни в басейні Черемоша Минулими вихідними на Прикарпатті проходив фестиваль карпатської культури та екологічного туризму «Черемош-фест». Про мистецьку частину фестивалю ми розповімо дещо згодом, а зараз до Вашої уваги репортаж про засідання «круглого столу» на тему: „Проблеми збереження іхтіофауни в басейні Черемошу та перспективи використання його водного ресурсу для розвитку туризму в регіоні". Цей захід був складовою частиною фестивалю.

06.05.2014 перегляди: 15243

Ще один маєток Януковича

Ще один маєток Януковича У Карпатах гуцули забрали ще однин маєток родини Януковичів. Майданчик для гелікоптера, великий ангар та недобудована хатина з сауною знаходяться на горі Копілаш, поблизу Писаного каменю. За версією місцевих мешканців -- все це належить сину колишнього президента. Правда, документи оформлені на сумнівного донецького інвестора. У 2011-му році він придбав там 4 гектари землі. Люди розповідають, що новоспечений власник зі Сходу кинув око ще й на сам Писаний камінь. Та майже з боєм у 2011-му гуцули таки відстояли пам'ятку природи. А в лютому цього року взагалі забрали маєток та поставили свою охорону. Там побувала Мар'яна Мацьків.

02.05.2014 перегляди: 15673

Розкрито вбивство

Розкрито вбивство Правоохоронці розкрили подробиці вбивства чоловіка, тіло якого місцеві жителі виявили в річці. Біля двох місяців громадянин вважався зниклим безвісти. Як тепер з'ясувалося, 44-річного жителя одного із сіл Верховинщини убив його ж родич. Тіло розчленував навпіл та вкинув у ріку.

07.03.2014 перегляди: 16523

Вирок учительці

Вирок учительці На Прикарпатті закінчився суд над вчителькою з Луцька. Торік  під час шкільної екскурсії в Яремче вона недогледіла за своєю ученицею. Дівчинка задля вдалого кадру стала на камінь, посковзнулася і на очах однокласників впала у гірський водоспад. Врятувати школярку не вдалося. Після цього випадку класний керівник загиблої дитини опинилася на лаві підсудних. Їй загрожувало до 3-х років позбавлення волі. Принаймні такого покарання для педагога вимагали батьки покійної школярки.

13.02.2014 перегляди: 15220

Не стало відомого музиканта

Не стало відомого музиканта І ось сумна новина. Цієї ночі не стало відомого музиканта Романа Кумлика. Його називали «людиною-оркестром» за вміння грати на більш як сотні інструментів. Великому майстру присвячуємо...

24.01.2014 перегляди: 15960

Розвиток Верховинського району

 Розвиток Верховинського району

Чільне місце у соціально-економічному розвитку Верховинського району займає Національний природний  парк, який створено два роки тому. На думку фахівців, його роль і значення, зокрема у збережені довкілля та наповненні місцевого бюджету, були б значно ефективнішими, якби вдалося суттєво збільшити площу заповідних територій.

17.12.2013 перегляди: 14722

Колегія Верховинської райдержадміністрації

 Колегія Верховинської райдержадміністрації

У районах теж відбулося чимало змістовних зустрічей керівників  органів державної влади з громадськістю. Зокрема, голова облдержадміністрації Василь Чуднов відвідав Верховинський район, де взяв участь у колегії районної держаної адміністрації. Спілкуючись із представниками районної влади, більше дізнався про потреби місцевих жителів, а також плани на наступний рік.

16.12.2013 перегляди: 15493

Виїзний прийом громадян у Верховині

 Виїзний прийом громадян у Верховині

Активно спілкуються з громадськістю і керівників органів державної влади на місцях. Розмови у таких випадках, як правило, ведуться про соціально-економічний розвиток сіл, міст, і загалом - районів. Днями голова Івано-Франківської державної адміністрації Василь Чуднов здійснив робочу поїздку у райони Прикарпаття.

16.12.2013 перегляди: 15122

Земельна дилема в Яремчі

 Земельна дилема в Яремчі

Різне бачення перспектив розвитку міста є сьогодні у окремих підприємців та мешканців Яремчі. При цьому суперечки точаться довкола земельного питання, яке стало предметом обговорення на громадських слуханнях.

04.11.2013 перегляди: 15037

Незахищені сім'ї мають підтримку

 Незахищені сім'ї мають підтримку

Єдиний в області центр соціально-психологічної допомоги, який розташований у Верховині, є найбільшим в Україні. Тут перебувають люди не тільки з Прикарпаття,  а й з інших регіонів держави.

21.10.2013 перегляди: 15345

Роздержавлення друкованих ЗМІ

 Роздержавлення друкованих ЗМІ

19 вересня Верховна Рада прийняла за основу законопроект  «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» і підготовку його до другого читання за скороченою процедурою. Таке рішення влади  спонукало прикарпатських журналістів зібратися на черговий пленум в Карпатах.  Про що йшла мова - дивіться далі.

27.09.2013 перегляди: 14590

Питання охорони праці на виробництві обговорювалися на науково-практичній конференції

Питання охорони праці на виробництві обговорювалися на науково-практичній конференції

Життя людини - найцінніший скарб. Таким був лейтмотив науково-практичної конференції «Безпека праці-2013», на якій обговорювалися питання охорони праці на виробництві.

26.09.2013 перегляди: 13912

Нова школа для Білоберізки

 Нова школа для Білоберізки

Одним з головних завдань, поставлених  Президентом України Віктором Януковичем,  є модернізація освіти. Час не стоїть на місці і важливо, щоб і приміщення навчальних закладів, і матеріально-технічна база відповідали усім вимогам сучасного світу,  зазначив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації  Михайло Вишиванюк, вітаючи учнів і вчителів із Днем знань.

03.09.2013 перегляди: 16203