Сайт Верховини - Новини Верховини

Ще один маєток Януковича

Ще один маєток Януковича У Карпатах гуцули забрали ще однин маєток родини Януковичів. Майданчик для гелікоптера, великий ангар та недобудована хатина з сауною знаходяться на горі Копілаш, поблизу Писаного каменю. За версією місцевих мешканців -- все це належить сину колишнього президента. Правда, документи оформлені на сумнівного донецького інвестора. У 2011-му році він придбав там 4 гектари землі. Люди розповідають, що новоспечений власник зі Сходу кинув око ще й на сам Писаний камінь. Та майже з боєм у 2011-му гуцули таки відстояли пам'ятку природи. А в лютому цього року взагалі забрали маєток та поставили свою охорону. Там побувала Мар'яна Мацьків.

02.05.2014 перегляди: 15546

Розкрито вбивство

Розкрито вбивство Правоохоронці розкрили подробиці вбивства чоловіка, тіло якого місцеві жителі виявили в річці. Біля двох місяців громадянин вважався зниклим безвісти. Як тепер з'ясувалося, 44-річного жителя одного із сіл Верховинщини убив його ж родич. Тіло розчленував навпіл та вкинув у ріку.

07.03.2014 перегляди: 16376

Вирок учительці

Вирок учительці На Прикарпатті закінчився суд над вчителькою з Луцька. Торік  під час шкільної екскурсії в Яремче вона недогледіла за своєю ученицею. Дівчинка задля вдалого кадру стала на камінь, посковзнулася і на очах однокласників впала у гірський водоспад. Врятувати школярку не вдалося. Після цього випадку класний керівник загиблої дитини опинилася на лаві підсудних. Їй загрожувало до 3-х років позбавлення волі. Принаймні такого покарання для педагога вимагали батьки покійної школярки.

13.02.2014 перегляди: 15104

Не стало відомого музиканта

Не стало відомого музиканта І ось сумна новина. Цієї ночі не стало відомого музиканта Романа Кумлика. Його називали «людиною-оркестром» за вміння грати на більш як сотні інструментів. Великому майстру присвячуємо...

24.01.2014 перегляди: 15867

Розвиток Верховинського району

 Розвиток Верховинського району

Чільне місце у соціально-економічному розвитку Верховинського району займає Національний природний  парк, який створено два роки тому. На думку фахівців, його роль і значення, зокрема у збережені довкілля та наповненні місцевого бюджету, були б значно ефективнішими, якби вдалося суттєво збільшити площу заповідних територій.

17.12.2013 перегляди: 14637

Колегія Верховинської райдержадміністрації

 Колегія Верховинської райдержадміністрації

У районах теж відбулося чимало змістовних зустрічей керівників  органів державної влади з громадськістю. Зокрема, голова облдержадміністрації Василь Чуднов відвідав Верховинський район, де взяв участь у колегії районної держаної адміністрації. Спілкуючись із представниками районної влади, більше дізнався про потреби місцевих жителів, а також плани на наступний рік.

16.12.2013 перегляди: 15397

Виїзний прийом громадян у Верховині

 Виїзний прийом громадян у Верховині

Активно спілкуються з громадськістю і керівників органів державної влади на місцях. Розмови у таких випадках, як правило, ведуться про соціально-економічний розвиток сіл, міст, і загалом - районів. Днями голова Івано-Франківської державної адміністрації Василь Чуднов здійснив робочу поїздку у райони Прикарпаття.

16.12.2013 перегляди: 14998

Земельна дилема в Яремчі

 Земельна дилема в Яремчі

Різне бачення перспектив розвитку міста є сьогодні у окремих підприємців та мешканців Яремчі. При цьому суперечки точаться довкола земельного питання, яке стало предметом обговорення на громадських слуханнях.

04.11.2013 перегляди: 14921

Незахищені сім'ї мають підтримку

 Незахищені сім'ї мають підтримку

Єдиний в області центр соціально-психологічної допомоги, який розташований у Верховині, є найбільшим в Україні. Тут перебувають люди не тільки з Прикарпаття,  а й з інших регіонів держави.

21.10.2013 перегляди: 15218

Роздержавлення друкованих ЗМІ

 Роздержавлення друкованих ЗМІ

19 вересня Верховна Рада прийняла за основу законопроект  «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» і підготовку його до другого читання за скороченою процедурою. Таке рішення влади  спонукало прикарпатських журналістів зібратися на черговий пленум в Карпатах.  Про що йшла мова - дивіться далі.

27.09.2013 перегляди: 14504

Питання охорони праці на виробництві обговорювалися на науково-практичній конференції

Питання охорони праці на виробництві обговорювалися на науково-практичній конференції

Життя людини - найцінніший скарб. Таким був лейтмотив науково-практичної конференції «Безпека праці-2013», на якій обговорювалися питання охорони праці на виробництві.

26.09.2013 перегляди: 13834

Нова школа для Білоберізки

 Нова школа для Білоберізки

Одним з головних завдань, поставлених  Президентом України Віктором Януковичем,  є модернізація освіти. Час не стоїть на місці і важливо, щоб і приміщення навчальних закладів, і матеріально-технічна база відповідали усім вимогам сучасного світу,  зазначив голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації  Михайло Вишиванюк, вітаючи учнів і вчителів із Днем знань.

03.09.2013 перегляди: 16027

Літо для «юних міліціонерів» в Карпатах

Літо для «юних міліціонерів» в Карпатах

Стрільба, футбол та рафтинг. Саме із цих видів спорту розпочалося спортивно-навчальне літо для «юних міліціонерів» в Карпатах. Подробиці – у наступному сюжеті.

05.07.2013 перегляди: 14442

«Трембіта гірська»

«Трембіта гірська»

Відбувся -  V етап чемпіонату України з гірських перегонів «Трембта Гірська». 

26.06.2013 перегляди: 13498

Вікно в Європу

Вікно в Європу

На Прикарпатті планують відкрити міжнародний пункт пропуску через українсько-румунський кордон Шибене-Поеніле-де-суб-Мунте.

19.06.2013 перегляди: 14064