Сайт Верховини - Новини Верховини

У Верховинському районі проведено командно-штабні навчання

01.11.2017 перегляди: 5278

У Верховинському районі проведено командно-штабні навчання

Сьогодні, 1 листопада, у Верховинському районі проведено командно-штабні навчання з представниками спеціалізованих служб цивільного захисту, керівниками підприємств, установ та організацій району.

Про це йдеться на сайті Верховинської РДА.

Керівник навчання – перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук зазначив, що захід проводиться з метою відпрацювання дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у мирний час та в особливий період; визначення рівня готовності Верховинської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області, вдосконалення теоретичних та практичних навичок управління силами та засобами цивільного захисту районної ланки ЦЗ щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, попередженні, локалізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

До проведення командно-штабних навчань залучався керівний склад органів управління цивільного захисту району, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Навчання відбувалося шляхом моделювання НС та узгодження дій усіх служб у ліквідації її наслідків, заслухано начальників спеціалізованих служб району щодо стану справ в підпорядкованих службах.

Під час навчання відпрацьовано теоретично 2 ввідні, пов’язані з виникненням надзвичайних ситуацій через погіршення погодних умов осінньо-зимового періоду та реагування в разі виникнення надзвичайної ситуації внаслідок виявлення вибухового пристрою.

По закінченню командно-штабних навчань проведено розширене підбиття підсумків, зокрема, заслухано позитиви у роботі служб, проблемні питання та вирішено 14 листопада провести практичні відпрацювання.

01.11.2017 перегляди: 5278

Детальніше читайте тут: У Верховинському районі проведено командно-штабні навчання

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.