Сайт Верховини - Новини Верховини

Верховина отримала гуманітарну допомогу від поляків

01.11.2017 перегляди: 5637

Верховина отримала гуманітарну допомогу від поляків

Верховина отримала гуманітарну допомогу від поляків – медичне обладнання на 300 тисяч гривень. Обладнання передав староста Мишленіцького повіту Малопольського воєводства Юзеф Томал.

Передана поляками гуманітарна допомога – це медичне обладнання і ком'ютерна техніка для бюджетних установ Верховинщини, повідомляє Курс з посиланням на сайт Верховинської райради.

Вантаж уже прибув у Верховину, завершується процес розмитнення. Райрада запрошує Юзефа Томала приїхати і особисто вручити передану безкоштовно важливу для району гуманітарну допомогу.

"Верховинська районна рада глибоко цінує добродійність і жертовність з надання для лікувальних закладів Верховинщини гуманітарної допомоги і готова й надалі активно співпрацювати з польською стороною в інтересах громадськості, жителів Мишьленіцького повіту в Польщі та Верховинського району в Україні. Це дозволить зміцнювати стосунки між обома регіонами та місцевими громадами, взаємну економічну підтримку, розвиток громадянського суспільства, пропагування культури обох сторін і наших дружніх держав – України і Польщі", – йдеться у відгуку райради.

01.11.2017 перегляди: 5637

Детальніше читайте тут: Верховина отримала гуманітарну допомогу від поляків

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.