Сайт Верховини - Новини Верховини

У Верховині стартують дні українського кіно

18.12.2017 перегляди: 5767

У Верховині стартують дні українського кіно

19-22 грудня у Верховині на Івано-Франківщині відбудуться Дні українського кіно.

За підтримки Державного агентства України з питань кіно, Івано-Франківської облдержадміністрації, Верховинської районної ради, Верховинської райдержадміністрації та голови комітету Верховної Ради України з питань культури та духовності Миколи Княжицького протягом п’яти днів планується показ 7 найновіших українських стрічок, прем’єри яких відбулися нещодавно.

"У Верховині немає кінотеатру, тож у місцевих мешканців не було можливості побачити жодну з останніх українських прем'єр. Спеціально для показів ми встановлюємо кіноекран у місцевій школі, де й відбудуться усі покази. Цей захід розрахований не на туристів, а на місцевих сільських мешканців. Всі покази - безкоштовні. Ми хочемо, щоб українське кіно бачили у найвіддаленіших куточках нашої вітчизни", - заявив керівник Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість" Андрій Халпахчі.

19 грудня о 15.00 у Верховинські школі (вул. Івана Франка, 7) відбудеться церемонія відкриття Днів українського кіно за участі голови Державного агентства з питань кіно Пилипа Іллєнка, генерального директора кінофестивалю "Молодість" Андрія Халпахчі, та знімальної групи "Кіборгів": режисера Ахтема Сеітаблаєва, продюсера Іванни Дядюри та виконавця головної ролі В’ячеслава Довженка.

Урочиста церемонія пройде у традиційному карпатському стилі, звучатимуть трембіти та інші гуцульські музичні інструменти.

Фільми та гості показів:

Фільм-відкриття: "Кіборги", реж. Ахтем Сеітаблаєв. Представить сам режисер та виконавець головної ролі В’ячеслав Довженко;

"Чужа молитва", реж. Ахтем Сеітаблаєв. Представить сам режисер;

"Межа", реж. Петер Беб’як. Представить продюсер Андрій Єрмак та актор Олександр Піскунов;

"Сторожова застава", реж. Юрій Ковальов. Представлять актори Роман Луцький та Олег Волощенко;

"DZIDZIO Контрабас", реж. Олег Борщевський;

"Припутні", реж. Аркадій Непиталюк та актриса Олена Узлюк;

Фільм-закриття: "Червоний", реж. Заза Буадзе та продюсер Володимир Філіппов.

Найкращий вітчизняний фільм Днів українського кіно у Верховині за результатами глядацького голосування отримає "Скіфського оленя" - головну нагороду кінофестивалю «Молодість»! Дні українського кіно відбудуться у школі смт Верховина. Вхід на покази вільний, за запрошеннями

18.12.2017 перегляди: 5767

Детальніше читайте тут: У Верховині стартують дні українського кіно

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.