Сайт Верховини - Новини Верховини

У Верховині пройде ювілейний літфест "Письменницька ватра над Черемошем"

25.07.2017 перегляди: 7821

У Верховині пройде ювілейний літфест "Письменницька ватра над Черемошем"

У Верховині 28-29 липня відбудеться П’ятий ювілейний літературний фестиваль "Письменницька ватра над Черемошем". Цьогоріч він має статус обласного свята.

Літфест проводиться з метою подальшого розвитку літературного процесу на Прикарпатті та Гуцульщині.

У програмі літературного фестивалю "Письменницька ватра над Черемошем" урочиста зустріч та письменницькі студії майстрів слова у селищі Верховина з творчою інтелігенцією краю, працівниками освіти, культури, просвітянами, науковцями – усією громадськістю Гуцульщини та Прикарпаття. Початок зустрічі – об 11-й годині в залі засідань районної ради.

Творчі зустрічі письменників відбудуться і в ряді населених пунктів району, на прикордонній заставі "Шибени". Літератори розповідатимуть горянам про українське слово, українську книжку, творчий процес в Україні тощо.


25.07.2017 перегляди: 7821

Детальніше читайте тут: У Верховині пройде ювілейний літфест "Письменницька ватра над Черемошем"

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.