Сайт Верховини - Новини Верховини

На Прикарпатті малюк, якому дали сироп від кашлю, помер до приїзду медиків

14.09.2017 перегляди: 5340

На Прикарпатті малюк, якому дали сироп від кашлю, помер до приїзду медиків

Вчора, 13 вересня, на Верховинщині у с. Чорна річка загинуло 9-місячне немовля. Напередодні мати дала дитині сироп від кашлю, адже та хворіла. Через якийсь час маля перестало дихати, реанімувати його не змогли.

Напередодні хлопчик хворів. Перед сном мати вирішила ввести дитині в ротову попрожнину сироп від кашлю, який напередодні призначив лікар. Скуштувавши його, маля почало кашляти і захлинатись, згодом перестало дихати, інформують "Вікна" з посиланням на "Місто".

Мати намагалася самостійно врятувати сина, проте не змогла. Швидка константувала смерть маляти.

Як коментує начальник Верховинської поліції Богдан Сокіл, 19-річна мати дитини благополучна, раніше не судима. Наразі тіло дитинки забрали на судово-медичну експертизу для встановення остаточної причини смерті.

14.09.2017 перегляди: 5340

Детальніше читайте тут: На Прикарпатті малюк, якому дали сироп від кашлю, помер до приїзду медиків

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.