Сайт Верховини - Новини Верховини

Ще один дитячий дошкільний заклад відкрили на Прикарпатті

15.09.2017 перегляди: 5826

Ще один дитячий дошкільний заклад відкрили на Прикарпатті

14 вересня відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу в селі Кривопілля Верховинського району.

Розділити радість з мешканцями села прибули народні депутати України Юрій Соловей та Юрій Бабій, керівник апарату районної державної адміністрації Василь Бровчук, заступник голови районної ради Іван Маківничук, інформує прес-служба ІФ ОДА.

Зазначимо, в останні роки намітилася позитивна тенденція з розширення мережі дошкільних закладів. Дана подія стала справжнім святом не тільки для батьків, вихователів і вихованців, але і для громади усього села.

Капітально відремонтували приміщення завдяки виділенню коштів із сільського бюджету, за які проведено ремонт приміщення, субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, за які здійснено роботи з влаштування опалення, та кошти районного бюджету, виділені на придбання техніки, пральної машини, меблів і посуду.

15.09.2017 перегляди: 5826

Детальніше читайте тут: Ще один дитячий дошкільний заклад відкрили на Прикарпатті

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.