Сайт Верховини - Новини Верховини

У гірському селі на Прикарпатті започаткували щорічний фестиваль дерев'яних скульптур

19.09.2017 перегляди: 5317

У гірському селі на Прикарпатті започаткували щорічний фестиваль дерев'яних скульптур

У першому проекті "Гуцульський парк дерев'яної скульптури", який днями відбувся у Білоберізькій ОТГ, взяли участь 10 майстрів з України та Білорусі. Надалі організатори планують зробити фестиваль щорічним.

"Гуцульський парк дерев'яної скульптури" розташовується на території приватної садиби "Хата різьбяра".

Учасники фестивалю, розповіли КУРСу ініціатори проекту Галина та Олег Пилип'юки, протягом 5 днів створили 14 скульптур. Вхід до фігур вільний.

Олег Пилип'юк відомий на Верховинщині майстер по дереву, займається дерев’яною скульптурою, або карвінгом, більш як 8 років. Його дружина Галина очолює молодіжну раду Білоберізької ОТГ.

"Ідея була мого чоловіка він хотів ще раніше створити такий парк у нас в селі, а саме на території нашої садиби. Він професійно займається різьбою по дереву із задоволенням робить свою роботу. От і всі думки в нього тільки про те, як зробити, щоби було гарно та цікаво! Вирішили, що треба писати проект про фестиваль, який потрібно проводити щорічно, щоб популяризувати наш край. Але потрібно було почати з чогось маленького, тож ми і взялися самі. Запросили друзів та знайомих", ділиться господиня садиби.

Заповітна міря Олега Пилип'юка створити в рідному селі найбільший парк дерев’яної скульптури в Україні.

Фестивалі з карвінгу у Білоберізці подружжя Пилип’юків планує надалі організовувати кожного року.

Цьогоріч учасники проекту презентували одну з робіт за мотивами мультфільму "Льодовиковий період" білка з горіхами та маленький мамонтик дитячому навчальному закладу "Теремок".

19.09.2017 перегляди: 5317

Детальніше читайте тут: У гірському селі на Прикарпатті започаткували щорічний фестиваль дерев'яних скульптур

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.