Сайт Верховини - Новини Верховини

На Верховинщині відкрито нову електростанцію

23.10.2017 перегляди: 4650

На Верховинщині відкрито нову електростанцію

20 жовтня у селі Ільці Верховинського району урочисто відкрили ЛЕП 110 Яворів-Ільці, інформує прес-служба ІФ ОДА.

У відкритті взяли участь технічний директор «Прикарпаттяобленерго» Олег Сеник, директор з юридичних питань Андрій Луцась, заступник директора підрядної фірми «НЕП» Володимир Заровецький, Роман Кумгир (раніше начальник Верховинського РЕМу, який свого часу і виступив з ініціативою та був координатором проекту ), голова районної ради Іван Шкіндюк, начальник Верховинського РЕМу Микола Літинський, сільський голова Ільців Василь та інші.

Зазначимо, що будівництво електричної підстанції було розпочато ще в 2012 році. Та гірська місцевість не давала можливості провести роботи по проведенні 110 високовольтної лінії від Яворова до Ільців швидше.

За останні 4 роки це вже 5 підстанція, але за масштабністю - найбільша в області за роки незалежної України, адже сума витрат складає 197 мільйонів гривень. Протяжність високовольтної лінії складає 30,5 км., впродовж якої встановлено 143 опори.

За професіоналізм та відповідальне ставлення до роботи, кращих працівників, які не шкодуючи сил та часу, наполегливо виконували поставлені завдання, нагородили грамотами, подяками та нагородами.

23.10.2017 перегляди: 4650

Детальніше читайте тут: На Верховинщині відкрито нову електростанцію

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.