Сайт Верховини - Новини Верховини

Чергова річна підсумкова нарада з питань молоді пройшла у Верховині

Чергова річна підсумкова нарада з питань молоді пройшла у Верховині

У Верховині пройшла розширена чергова річна підсумкова нарада, на якій розглядалися проблеми молоді та можливості їх вирішення. На місці подій побувала і наша знімальна група.

16.12.2016 перегляди: 10616

У Криворівні селяни б'ють на сполох через екологічну небезпеку

У Криворівні селяни б'ють на сполох через екологічну небезпеку

Мешканці легендарного гуцульського села Криворівні десятиліттями домагаються закриття місцевого сміттєзвалища. Та все марно. Люди нарікають на неякісну воду та забруднене повітря. Натомість місцеві урядники обіцяють: після нового року сюди не приїде жодна машина зі сміттям. Адже закінчується договір оренди. Та виникає нова проблема: куди звозити непотріб із усієї Верховинщини?

07.07.2016 перегляди: 13198

Верховинському районі громади не хочуть децентралізації

Верховинському районі громади не хочуть децентралізації

Процес децентралізації триває. По районахі не лише Івано-Франківської області активно об’єднуються села, але є і противники реформи. Так, у Верховинському районі громади не хочуть нічого змінювати і не  бажають нізким об’єднуватися. Ліліана Хомишин розкаже чому. 

17.02.2016 перегляди: 16064

Гуцулам відкрили дорогу в Європу

Гуцулам відкрили дорогу в Європу

Гуцулам відкрили дорогу в Європу. Відтепер жителі Верховинщини, які проживають у тридцяти кілометровій зоні від Румунського кордону матимуть можливість без усіляких запрошень перетинати кордон. До того ж ведуться активні дії щодо налагодження співпраці між двома прикордонними смугами та створення пішохідного переходу. 

16.02.2016 перегляди: 16591

Верховинці передали допомогу "Айдару"

Верховинці передали допомогу

Ще один позашляховик з Косівщини поїхав на схід країни. Його днями передали одному із бійців добровольчого батальйону «Айдар».

31.01.2015 перегляди: 22337

Як "люстрували" двох директорів національних парків на Прикарпатті

Як

Пристрасті навколо національних парків днями розгорілись у Косові та Яремче.  Не рейдерські захоплення, а люстрація - так громадські активісти  на прес-конференції пояснюють свій нещодавній візит до Національного природного парку «Гуцульщина» і до Карпатського природного парку, де зустрілись із опором  колективів цих закладів та звинуваченнями у рейдерських захопленнях.  Позицію сторін вивчали наші журналісти.

23.01.2015 перегляди: 22112

Автодорога через румунсько-український державний кордон

Автодорога через румунсько-український державний кордон У селищі Верховина відбулось підсумкове засідання наглядової ради проекту "Місцевий розвиток та передумови відкриття пункту пропуску та будівництва автодороги через румунсько-український державний кордон в межах села Зелене Верховинського району та Пеоніле-де-Суб-Мунте повіту Марамуреш Румунії." Подробиці знає Віталіна Запорожець.

25.06.2014 перегляди: 21722

Самооборона Прикарпаття зустрілася з громадою села Микуличин

Самооборона Прикарпаття зустрілася з громадою села Микуличин «Разом - сила!» - під таким гаслом пройшла зустріч Народної самооборони Прикарпаття з громадою села Микуличин Яремчанської міської ради. Учасники народного віча обговорили суспільно-політичну ситуацію в Україні та області й окреслили ряд завдань на найближчий час. Серед головних -- вибори Президента і контроль за діями чиновників.

22.05.2014 перегляди: 22037

У Карпатах цього літа для оздоровлення школярів будуть створені умови, кращі, ніж в Артеку

У Карпатах цього літа для оздоровлення школярів будуть створені умови, кращі, ніж в Артеку Незважаючи на окупацію Криму і тимчасову неможливість для наших дітей відпочивати в Артеку, у Карпатах цього літа для оздоровлення школярів будуть створені умови, які відповідатимуть кращим артемівським традиціям. Подробиці -- у сюжеті.

20.05.2014 перегляди: 20887

У вівторок навіки прощались із військовим, який загинув у Донецькій області

У вівторок навіки прощались із військовим, який загинув у Донецькій області На Верховинщині у вівторок, 13 травня, сумно грали трембіти. Карпати навіки прощались із військовим строкової служби - двадцятиоднорічним солдатом Богданом Шлемкевичем, жителем села Білоберізка, який загинув у Донецькій області, виконуючи військовий обов'язок.

15.05.2014 перегляди: 20659

Руслана закликала до спільної молитви

Руслана закликала до спільної молитви Руслана Лижичко і Олександр Шевченко закликають до спільної молитви за Україну. Про це вони заявили на прес-конференції. Молитва має відбутися на горі Хом'як, де на висоті 1600 метрів встановлена 4-метрова фігура Божої Матері. Детальніше дивіться далі.

14.05.2014 перегляди: 20140

Як на Буковелі матерів вітали

Як на Буковелі матерів вітали Ми продовжуємо розповідати про те, як на Прикарпатті відзначали День матері. Сьогодні мова піде про сімейний курорт «Буковель», де це свято зустрічали по-домашньому, у теплій зворушливій атмосфері. Організатори заходу нагадали усім, що у другу неділю травня не лише в Україні, а й у всьому світі матерям дарують максимальну увагу та шану.

13.05.2014 перегляди: 20184

Кримські татари на Буковелі

Кримські татари на Буковелі Івано-Франківщина прихистила понад 286 людей зі сходу та півдня України. Поступово переселенці освоюються, а допомагає їм в цьому координаційна рада та приватні підприємці. Спеціально для біженців організовуються різноманітні екскурсії. Цього разу переселенці побували у Буковелі.

07.05.2014 перегляди: 20262

Черемош-фест-2014

Черемош-фест-2014 Як ми уже повідомляли, минулими вихідними у Криворівні Верховинського району проходив фестиваль горянської та туристичної культури «Черемош-фест». Гості фестивалі мали змогу не лише ознайомитися з багатою культурною программою, але й повчитися різьбити, ткати, ліпити з глини та варити сир. Найекстремальнішим заходом на фесті став сплав однією із найскладніших річок України — Чорним Черемошем. Наша знімальна група також побувала на фестивалі і навіть спробувала взяти участь у майстер-класах.

06.05.2014 перегляди: 19784

Збереження іхтіофауни в басейні Черемоша

Збереження іхтіофауни в басейні Черемоша Минулими вихідними на Прикарпатті проходив фестиваль карпатської культури та екологічного туризму «Черемош-фест». Про мистецьку частину фестивалю ми розповімо дещо згодом, а зараз до Вашої уваги репортаж про засідання «круглого столу» на тему: „Проблеми збереження іхтіофауни в басейні Черемошу та перспективи використання його водного ресурсу для розвитку туризму в регіоні". Цей захід був складовою частиною фестивалю.

06.05.2014 перегляди: 15085