Сайт Верховини - Новини Верховини

Як на Буковелі матерів вітали

Як на Буковелі матерів вітали Ми продовжуємо розповідати про те, як на Прикарпатті відзначали День матері. Сьогодні мова піде про сімейний курорт «Буковель», де це свято зустрічали по-домашньому, у теплій зворушливій атмосфері. Організатори заходу нагадали усім, що у другу неділю травня не лише в Україні, а й у всьому світі матерям дарують максимальну увагу та шану.

13.05.2014 перегляди: 20054

Кримські татари на Буковелі

Кримські татари на Буковелі Івано-Франківщина прихистила понад 286 людей зі сходу та півдня України. Поступово переселенці освоюються, а допомагає їм в цьому координаційна рада та приватні підприємці. Спеціально для біженців організовуються різноманітні екскурсії. Цього разу переселенці побували у Буковелі.

07.05.2014 перегляди: 20144

Черемош-фест-2014

Черемош-фест-2014 Як ми уже повідомляли, минулими вихідними у Криворівні Верховинського району проходив фестиваль горянської та туристичної культури «Черемош-фест». Гості фестивалі мали змогу не лише ознайомитися з багатою культурною программою, але й повчитися різьбити, ткати, ліпити з глини та варити сир. Найекстремальнішим заходом на фесті став сплав однією із найскладніших річок України — Чорним Черемошем. Наша знімальна група також побувала на фестивалі і навіть спробувала взяти участь у майстер-класах.

06.05.2014 перегляди: 19609

Збереження іхтіофауни в басейні Черемоша

Збереження іхтіофауни в басейні Черемоша Минулими вихідними на Прикарпатті проходив фестиваль карпатської культури та екологічного туризму «Черемош-фест». Про мистецьку частину фестивалю ми розповімо дещо згодом, а зараз до Вашої уваги репортаж про засідання «круглого столу» на тему: „Проблеми збереження іхтіофауни в басейні Черемошу та перспективи використання його водного ресурсу для розвитку туризму в регіоні". Цей захід був складовою частиною фестивалю.

06.05.2014 перегляди: 14933

Ще один маєток Януковича

Ще один маєток Януковича У Карпатах гуцули забрали ще однин маєток родини Януковичів. Майданчик для гелікоптера, великий ангар та недобудована хатина з сауною знаходяться на горі Копілаш, поблизу Писаного каменю. За версією місцевих мешканців -- все це належить сину колишнього президента. Правда, документи оформлені на сумнівного донецького інвестора. У 2011-му році він придбав там 4 гектари землі. Люди розповідають, що новоспечений власник зі Сходу кинув око ще й на сам Писаний камінь. Та майже з боєм у 2011-му гуцули таки відстояли пам'ятку природи. А в лютому цього року взагалі забрали маєток та поставили свою охорону. Там побувала Мар'яна Мацьків.

02.05.2014 перегляди: 15431

Розкрито вбивство

Розкрито вбивство Правоохоронці розкрили подробиці вбивства чоловіка, тіло якого місцеві жителі виявили в річці. Біля двох місяців громадянин вважався зниклим безвісти. Як тепер з'ясувалося, 44-річного жителя одного із сіл Верховинщини убив його ж родич. Тіло розчленував навпіл та вкинув у ріку.

07.03.2014 перегляди: 16151

Вирок учительці

Вирок учительці На Прикарпатті закінчився суд над вчителькою з Луцька. Торік  під час шкільної екскурсії в Яремче вона недогледіла за своєю ученицею. Дівчинка задля вдалого кадру стала на камінь, посковзнулася і на очах однокласників впала у гірський водоспад. Врятувати школярку не вдалося. Після цього випадку класний керівник загиблої дитини опинилася на лаві підсудних. Їй загрожувало до 3-х років позбавлення волі. Принаймні такого покарання для педагога вимагали батьки покійної школярки.

13.02.2014 перегляди: 14977

Не стало відомого музиканта

Не стало відомого музиканта І ось сумна новина. Цієї ночі не стало відомого музиканта Романа Кумлика. Його називали «людиною-оркестром» за вміння грати на більш як сотні інструментів. Великому майстру присвячуємо...

24.01.2014 перегляди: 15774

Розвиток Верховинського району

 Розвиток Верховинського району

Чільне місце у соціально-економічному розвитку Верховинського району займає Національний природний  парк, який створено два роки тому. На думку фахівців, його роль і значення, зокрема у збережені довкілля та наповненні місцевого бюджету, були б значно ефективнішими, якби вдалося суттєво збільшити площу заповідних територій.

17.12.2013 перегляди: 14562

Колегія Верховинської райдержадміністрації

 Колегія Верховинської райдержадміністрації

У районах теж відбулося чимало змістовних зустрічей керівників  органів державної влади з громадськістю. Зокрема, голова облдержадміністрації Василь Чуднов відвідав Верховинський район, де взяв участь у колегії районної держаної адміністрації. Спілкуючись із представниками районної влади, більше дізнався про потреби місцевих жителів, а також плани на наступний рік.

16.12.2013 перегляди: 15317

Виїзний прийом громадян у Верховині

 Виїзний прийом громадян у Верховині

Активно спілкуються з громадськістю і керівників органів державної влади на місцях. Розмови у таких випадках, як правило, ведуться про соціально-економічний розвиток сіл, міст, і загалом - районів. Днями голова Івано-Франківської державної адміністрації Василь Чуднов здійснив робочу поїздку у райони Прикарпаття.

16.12.2013 перегляди: 14861

Земельна дилема в Яремчі

 Земельна дилема в Яремчі

Різне бачення перспектив розвитку міста є сьогодні у окремих підприємців та мешканців Яремчі. При цьому суперечки точаться довкола земельного питання, яке стало предметом обговорення на громадських слуханнях.

04.11.2013 перегляди: 14823

Незахищені сім'ї мають підтримку

 Незахищені сім'ї мають підтримку

Єдиний в області центр соціально-психологічної допомоги, який розташований у Верховині, є найбільшим в Україні. Тут перебувають люди не тільки з Прикарпаття,  а й з інших регіонів держави.

21.10.2013 перегляди: 15088

Роздержавлення друкованих ЗМІ

 Роздержавлення друкованих ЗМІ

19 вересня Верховна Рада прийняла за основу законопроект  «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» і підготовку його до другого читання за скороченою процедурою. Таке рішення влади  спонукало прикарпатських журналістів зібратися на черговий пленум в Карпатах.  Про що йшла мова - дивіться далі.

27.09.2013 перегляди: 14408

Питання охорони праці на виробництві обговорювалися на науково-практичній конференції

Питання охорони праці на виробництві обговорювалися на науково-практичній конференції

Життя людини - найцінніший скарб. Таким був лейтмотив науково-практичної конференції «Безпека праці-2013», на якій обговорювалися питання охорони праці на виробництві.

26.09.2013 перегляди: 13748