Сайт Верховини - Новини Верховини

Обговорено питання оздоровлення дітей з Луганської та Донецької областей на Верховинщині

11.01.2018 перегляди: 4559

Обговорено питання оздоровлення дітей з Луганської та Донецької областей на Верховинщині

Учора голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий зустрівся із відомою київською волонтеркою Мариною Квіткою та викладачами Донецького державного аграрного технікуму міста Красногорівка Маріїнського району Донецької області.

Марина Квітка подякувала за допомогу керівникам району та всім, хто постійно долучається до підтримки воїнів в зоні АТО, їх реабілітації, вручила спеціальні відзнаки, інформує прес-служба ІФ ОДА.

Олег Лютий, у свою чергу, висловив вдячність усім волонтерам в особі Марини Квітки та керівникам організацій й підприємств району, лісовим господарствам.

«Хочу зазначити, що саме завдяки вашим зусиллям та клопіткій праці, яку ви робите за покликом свого серця, воїни АТО нашого району які своїм життям відстоюють цілісність нашої держави та мир в Україні, отримують необхідне. Це і продукти харчування, і предмети повсякденного вжитку, і медикаменти, засоби гігієни та інше. Дорадним є те, що наші краяни поряд із гуманітарною допомогою переймаються і духовним станом кожного воїна і це не просто слова, а реальні дії, в підтвердження хочу зазначити, що багато капличок збудовано нашими майстрами – волонтерами а зоні АТО», - сказав голова райдержадміністрації.

У ході зустрічі обговорили питання і оздоровлення та відпочинку дітей із Луганської і Донецької областей, а так само дітей воїнів АТО під час новорічно-різдвяних свят.

11.01.2018 перегляди: 4559

Детальніше читайте тут: Обговорено питання оздоровлення дітей з Луганської та Донецької областей на Верховинщині

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.