Сайт Верховини - Новини Верховини

Верховинщина налагоджує партнерські зв’язки в рамках програми транскордонного співробітництва

12.02.2018 перегляди: 4367

Верховинщина налагоджує партнерські зв’язки в рамках програми транскордонного співробітництва

Днями у голови Верховинської районної державної адміністрації Олега Лютого за участю директора НПП «Верховинський» Михайла Нечая, начальника наукового відділу НПП «Верховинський» Ярослава Зеленчука, голови товариства «Гуцульщина» Дмитра Стефлюка, голови громадської організації «КАРТ» Миколи Данилюка відбулася зустріч з консультантом міжнародних програм м. Бухарест Монікою Діну та головою фонду «Союз гуцулів Румунії» Василем Поповичем.

Обговорювалося ряд пропозицій щодо співпраці з природоохоронної та культурно-просвітницької діяльності в контексті національних природних парків та програм транскордонного співробітництва Україна-Румунія. Учасники зустрічі озвучили ідеї проектів, які можуть реалізуватись в рамках програми.

Представники румунської сторони запропонували організувати зустрічний візит для делегації нашого району, під час якого буде вибраний остаточний варіант проекту, інформує прес-служба ІФ ОДА.

12.02.2018 перегляди: 4367

Детальніше читайте тут: Верховинщина налагоджує партнерські зв’язки в рамках програми транскордонного співробітництва

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.