Сайт Верховини - Новини Верховини

У селі побилися вчителі (Місто)

26.09.2019 перегляди: 3771

У селі побилися вчителі (Місто)

Нещодавно, 30 серпня, на Верховинщині в селі Ільці побилися вчителі, пише Місто.

Людмила Магнич колишня директорка школа, а зараз вчителька християнської етики, зараз знаходиться в лікарні після пережитого стресу. Її побила колега Марія Сухарчук.

В той день вони зібрали педагогічну раду за участі нової директорки Любові Шкрібляк. Людмила Магнич тоді образила свою колегу, але пізніше в кабінеті психолога вибачался перед нею.

Коли ми вже порозумілися, то в кабінет зайшла пані Сухарчук та Шкрібляк. На той момент я не знала, що кабінет тимчасово передали у користування Любові Шкрібляк. Я зрозуміла, що маю швидко покинути кабінет. Як тільки я відчинила двері, Марія Сухарчук вдарила мене в плече, а оскільки вона набагато вища та здоровіша за мене, то від сили удару я ще вдарилась сильно головою до одвірку, – каже Людмила Магнич.

Спілкуватися з журналістами пані Сухарчук відмовилась. Директорка школа виявилась донькою пані Сухарчук.

У поліції за фактом побиття Людмили Магнич відкрили кримінальне провадження.

Детальніше у сюжеті: UA: КАРПАТИ

26.09.2019 перегляди: 3771

Детальніше читайте тут: У селі побилися вчителі (Місто)

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.