Сайт Верховини - Новини Верховини

Співачка з Верховини потрапила на «Х фактор» (Версії)

28.10.2019 перегляди: 3817

Співачка з Верховини потрапила на «Х фактор» (Версії)

25-річна Надія Боднарук з Прикарпаття зуміла здивувати суддів "Х-Фактору" незвичною музичною інтерпретацією безсмертного твору Лесі Українки, пишуть Версії.

Учасницю сьомого кастингу Надію Боднарук часто називають Надя-космос, а вона всіх людей вважає своїми друзями. Вона з тих людей, про яких кажуть – «не з цього світу».

“Для мене всі люди – це друзі. І я за те, щоб ми всі були один одному як брати і сестри, як друзі. Люди інколи називають мене “Надя Космос” з цими моїми фразочками. Інколи посеред фрази я можу замовчати і подивитись кудись в глибину, кудись вдаль, тому що я зловила якийсь інший потік, якусь вібрацію, або й взагалі забула, про що говорила. І таке буває. А одного разу я взагалі 10 днів мовчала. Мені почали приходити різні думки: про те, що я не тим займаюся, про те, що я витрачаю свій час, навіть були думки про те, що я розучилася співати. Моя музика говорить про те, чим я наповнена. А наповнена я розвитком і вірою в добро. Я співаю переконливіше, аніж розмовляю”, – розповіла Надія.

Спів прикарпатки вразив суддів шоу і вони сказали чотири “так”

Кілька років тому співачка з Верховини вже “засвітилась” на TV. Вона була учасницею команди Тіни Кароль на вокальному шоу “Голос країни”.

28.10.2019 перегляди: 3817

Детальніше читайте тут: Співачка з Верховини потрапила на «Х фактор» (Версії)

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.