Сайт Верховини - Новини Верховини

У селі Дземброня зводять екзотичний будинок (Курс)

05.11.2019 перегляди: 4959

У селі Дземброня зводять екзотичний будинок (Курс)

У важкодоступному карпатському селі Дземброня Верховинського району на схилі гори будують великий двокупольний будинок, інформує Курс.

Для невеличкої Дземброні, відомої тим, що звідси стартує маршрут на гору Піп-Іван, це незвично масштабне будівництво. На будмайданчику працює навіть баштовий кран.

купольний будинок Дземброня КарпатиБудівництво у Дземброні. Фото Юрія Соломченка

Фото цілком екзотичної для Гуцульщини будівлі з двох з’єднаних перемичкою куполів виклали у соцмережі місцеві мешканці. В селі ходять чутки, що незвичайний будинок зводить особистий шофер Петра Порошенка.

Насправді це не так. Реєстри свідчать, що будова належить юристу з Києва, засновнику юридичної компанії, який не має стосунку до влади чи державної служби.

купольний будинок Дземброня КарпатиБудівництво у Дземброні. Фото Юрія Соломченка

У світі купольні будинки вже перестають бути екзотикою. Якщо раніше їх популяризували екоактивісти й ентузіасти оригінальних архітектурних проєктів, то зараз сферичні конструкції стають трендом. Купольні будинки вважаються міцнішими, “екологічнішими” й енергоощаднішими від звичних прямокутних.

купольний будинок Дземброня Карпати

05.11.2019 перегляди: 4959

Детальніше читайте тут: У селі Дземброня зводять екзотичний будинок (Курс)

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.