Сайт Верховини - Новини Верховини

У Карпатах будують казкове містечко (Znaj.ua)

23.12.2019 перегляди: 2097

У Карпатах будують казкове містечко (Znaj.ua)

В Івано-Франківській області незабаром з’явиться казкове містечко із знаменитої кіносаги "Володар перснів", пише Znaj.ua. Про це стало відомо з повідомлення волонтера Андрія Боєчка, яке він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Екологічне містечко вже почали будувати на галявині, розташованій посеред карпатських гір. За словами волонтера, нове поселення має з’явитися вже через місяць. Щодо назви містечка його творці ще не визначилися, його назвуть або Hobbithills або Hobbitvill.

Обіцяють, що містечко хобітів не буде недолугою кіношною декорацією, а стане справжнім екологічним, енергозберігаючим поселенням, на галявинах якого пастимуться корівки та овечки, поміж будиночками «гуцульських хобітів» сновигатимуть бджоли з місцевих вуликів, а у струмки запустять справжню королівська форель.

«Саме зараз, коли я пишу цей допис, на одній із полонин почалися роботи. Трактори планують дорогу і територію", - зазначив Боєчко.

Наразі із запланованих трьох десятків будиночків зводять лише сім. Відкриття чарівного містечка обіцяють у травні 2020 року.

23.12.2019 перегляди: 2097

Детальніше читайте тут: У Карпатах будують казкове містечко (Znaj.ua)

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.