Сайт Верховини - Новини Верховини

Створюють музей книг про гуцулів і Гуцульщину (depo.ua)

12.02.2020 перегляди: 1561

Створюють музей книг про гуцулів і Гуцульщину (depo.ua)

Про гуцулів і гуцульський світ ми довідуємось із давніх-прадавніх першоджерел, із книг, журналів, альманахів, часописів, які вийшли у світ раніше та на цю пору, пише Depo.Прикарпаття з посиланням на "БліцІнфо".

Тож організатори запрошують долучитися до створення Музею усіх небайдужих людей, органи влади та місцевого самоврядування, громадські організації, фонди та товариства, меценатів, добродійників, громадськість – усіх, хто любить рідне Шевченкове слово, книгу, Гуцульщину, Україну. Про це повідомляють на сторінці Верховинської РДА.

"Музей книги про гуцулів і Гуцульщину формуймо разом. Кожен, хто запропонує для Музею друковані видання з власної бібліотеки чи цікаві рукописи про наш край, буде занесений до Почесної книги. Відвідувачі музею знатимуть поіменно книгодавців-патріотів Гуцульщини. І вони зостануться в пам’яті гуцулів і Гуцульщини нинішнього і прийдешніх поколінь", - йдеться у дописі.

12.02.2020 перегляди: 1561

Детальніше читайте тут: Створюють музей книг про гуцулів і Гуцульщину (depo.ua)

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.